26 Ekim 2026 Reytingleri, Reyting Sonuçları, Rating Sıralaması

26 Ekim 2026 Pazartesi günü reytingler nasıl oldu? Tüm TV kanallarının izlenme oranları (rating) ve izlenme payı (share) sıralaması. 2026-10-26 tarihinde en çok hangi yapım izlendi (dizi, program, film)?
SıraKanalYapımYapımReytingShare
1.Altı Üstü İstanbul7.4721.33
2.Uzak Şehir7.4520.31
3.Muge Anlı Ile Tatlı Sert5.1739.62
4.Uzak Sehır (ozet)4.5212.46
5.Altı Ustu Istanbul (ozet)4.4112.22
6.Esra Erol'da4.2621.17
7.Ozan Gundogdu Ile Now Ana Haber3.3310.78
8.Atv Ana Haber3.2810.62
9.Kanal D Ana Haber2.879.28
10.Show Ana Haber2.768.97
    Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya